Centrum Kongresowe


Centrum kongresowe Jalari wzmacnia i dopełnia turystyczno-kongresowa organizacja, która jest w stanie zaspokoić wszelkie potrzeby.

Jest ono strategicznie zlokalizowane w pobliżu głównych dróg, więc może być łatwo osiągnięte poprzez  Autostradę A20 (zjazd Barcellona) oraz drogę krajową 113. W szczególności zapewnia wystarczająco dużo miejsca, wystarczająco aby pomieścić do 400 osób jednocześnie.

Istnieją również inne sale, które mogą pomieścić do 30 osób (sala konferencyjna) i do 250 osób (pokój rekreacyjny).Cała struktura jest wyposażona w najbardziej aktualne technologiczne narzędzia zapewniając obsługę działań Kongresu. Ośrodek jest odpowiedni dla spersonalizowanych wymagań organizacji związkowych i stowarzyszeń, instytucji kredytowych, seminariów uniwersyteckich, i spotkań biznesowych. Zapewniamy catering  z sektora Bio-Farm Holiday Jalari. Turystyczno-kongresowe centrum obejmuje kompletne i elastyczne pakiety, składające się z: centrum kongresowego, gastronomii, zakwaterowania w hotelu i rozrywki. Wszystko w połączeniu z tradycyjną sycylijską gościnnością na niezwykle korzystnych warunkach.